top of page

PIEVIENOJIES TOWeR KOMANDAI!

TOWER ir Baltijā lielākais naktsklubs. Tā ir vieta, kur tiek radītas neaizmirstamas atmiņas. Pie mums regulāri uzstājas pasaulslaveni mākslinieki un populārākie DJs. Mūsu mērķis ir ikvienam viesim nodrošināt augstākās kvalitātes servisu un neatkārtojamu pieredzi.
Tower vienmēr meklē jaunus enerģētiskus, smaidīgus un komunikablus cilvēkus, kas iederētos naktsdzīves un izklaides sfērā. Izklausās pēc Tevis?
Nosūti mums savu pieteikumu un CV, norādot vakanci, uz kuru piesakies. 

VAKANCES

Bārmenis

Meklējam smaidīgu, enerģisku un komunikablu komandas papildinājumu darbam nedēļas nogalēs, naktīs. Galvenie pienākumi: - Nodrošināt labu klientu apkalpošanu un uzturēt patīkamu atmosfēru; - Pagatavot un pasniegt dzērienus atbilstoši uzņēmuma standartiem; - Uzturēt darba vietas tīrību un kārtību; - Būt radošam un apķērīgam nestandarta situācijās. Ko mēs sagaidām: - Godīgu attieksmi, augstu atbildības sajūtu un vēlmi strādāt; - Spēju strādāt ātri, nepazaudējot pozitīvismu; - Spēju strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Ko mēs piedāvājam: - Elastīgu darba grafiku (iespējams savienot ar mācībām, vai citu darbu); - Darbinieku atlaides produktiem un pakalpojumiem; - Draudzīgu kolektīvu un kopīgus pasākumus; - Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 6.75 EUR bruto nakts stundā, + bonusi. Ja vēlies pievienoties mūsu kolektīvam, sūti savu pieteikumu ar norādi “Tower bārmenis”, pievienojot pielikumā savu CV.

VIESMĪLIS

Meklējam smaidīgu, enerģisku un komunikablu komandas papildinājumu darbam nedēļas nogalēs, naktīs. Galvenie pienākumi: - Apkalpot cilvēkus pie galdiņiem; - Turēt galdiņus tīrus; - Pienest dzērienus, un novākt tukšās glāzes no galdiņiem. Ko mēs sagaidām: - Godīgu attieksmi, augstu atbildības sajūtu un vēlmi strādāt; - Spēju strādāt ātri, nepazaudējot pozitīvismu; - Spēju strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Ko mēs piedāvājam: - Elastīgu darba grafiku (iespējams savienot ar mācībām, vai citu darbu); - Darbinieku atlaides produktiem un pakalpojumiem; - Draudzīgu kolektīvu un kopīgus pasākumus; - Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 6.75 EUR bruto nakts stundā, + bonusi. Ja vēlies pievienoties mūsu kolektīvam, sūti savu pieteikumu ar norādi “Tower viesmīlis”, pievienojot pielikumā savu CV.

bottom of page